20-lat doświadczenia w krajach Unii Europejskiej.

Masz pytanie dotyczące oferty? Wyślij wiadomość

Formularz kontaktowy

Wybierz temat wiadomości*

Dane teleadresowe

Siedziba główna

Adres

POLKON Spółka Akcyjna
dawniej Polkon Sp. z o.o
ul. Kilińskiego 24
50-264 Wrocław
NIP: 898-218-51-22
tel. +48 76 819 69 80

Prezes zarządu

Grzegorz Koń
kon@polkon.eu

Oddział Wilków k. Złotoryi

Adres

POLKON S.A.
ul.Dworcowa 2
59-513 Wilków / k.Złotoryi
tel. +48 76 819 69 80 wew 20
tel. biuro@polkon.eu

Dyrektor Generalny

Sławomir Zborowski
zborowski@polkon.eu


Sprzedaż

Sprzedaż

sprzedaz@polkon.eu

tel. 517 593 530
tel. 734 477 203

Kierownik Działu Sprzedaży

Krzysztof Krysiak
krysiak@polkon.eu
tel. 694 482 514

Księgowość

Księgowość

ksiegowosc@polkon.eu
tel. +48 76 819 69 80 wew 26

Marketing

Marketing

Michał Wilk
wilk@polkon.eu
tel. +48 76 819 69 80 wew 41
tel. 728 494 876

Zakupy

Zakupy

zakupy@polkon.eu
tel. 664 108 441

Logistyka

Logistyka

logistyka@polkon.eu
tel. 787 070 105

Magazyn

Kierownik Magazynu

Michał Orzechowski
magazyn@polkon.eu
tel. 606 945 031

Reklamacje

Reklamacje

reklamacje@polkon.eu
tel. 728 491 631

Produkcja

Kierownik Produkcji

Dorota Winkler
winkler@polkon.eu
tel. 517 587 822

Projekty

Projekty

projekty@polkon.eu
tel. 538 437 655

Cookies

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies .