Oferta pracy w Polkon – Konstruktor

Innowacyjna i dynamicznie rozwijająca się firma Polkon, zajmująca się produkcją kontenerów biurowych, sanitarnych, mieszkalnych, gastronomicznych poszukuje pracowników na stanowisko:

KONSTRUKTOR- projektant systemów modułowych

Miejsce pracy: Wilków k. Złotoryi.

OPIS STANOWISKA:

  •  Współpraca przy tworzeniu prototypów innowacyjnych projektów kontenerów
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Rozwiązywanie zadań i problemów technicznych związanych z projektem
  • Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych na podstawie wyników analiz, testów oraz wymagań technologicznych
  • Wsparcie procesów produkcyjnych
  • Tworzenie dokumentacji rysunkowej na potrzeby procesu produkcji,

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne: budowlane, preferowana specjalność: konstrukcje stalowe, drewniane, metaloplastyka,
  • Podstawowa wiedza technologiczna w obszarach spawanie, obróbka skrawaniem, obróbki blach, obróbka drewna,
  • Podstawowa wiedza w zakresie wytrzymałości blach oraz procesów produkcyjnych branży stalowej, stolarstwa,
  • Praktyczna umiejętność pracy w środowisku Autocad, SCIA,
  • Dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość norm i przepisów prawa (prawo budowlane, KPA, BHP i PPOŻ),
  • Zmysł techniczny i orientacja na rozwiązania problemów,
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu,
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

OFERUJEMY:

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę w prestiżowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez zewnętrzne szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o: kontakt pod nr. 76 819 69 80 wew. 27 lub 48 538-437-655, artur.wawryka@polkon.eu