Faq

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Biuiro Obsługi Klienta czynne jest od godziny 7:00 do 15:00

Nie, dom w standardzie pod klucz, czyli jest wykończony i gotowy do użytku. Posiada pełną instalację elektryczną, oświetlenie LED, instalację hydrauliczną, wyprowadzone są wszystkie przyłącza na zewnątrz budynku, wyposażona jest w pełni łazienka (wc, kabina prysznicowa, zlew, szafka, lustro), w oknach zamontowane są rolety, drzwi w pokojach, wykładzina w PVC jest w standardzie oraz w fasada z okleiny drewnopodobnej.

W standardzie mamy elewację drewnopodobną lecz są także inne np. drewno.

W standardzie jest wykładzina winylowa PVC, 2.2 mm warstwy ścieralnej, możemy wykonać także podłogi innego typu.

W standardzie jest płyta o grubości 12 mm, dwustronnie laminowana biała:
opcja: płyta gipsowo-kartonowa, itp.

Przyłącza są przygotowane w skrzynce rewizyjnej wbudowanej w ścianę domu, po stronie inwestora jest doprowadzenie mediów do tego punktu.

Grubość ścian to od 110 mm do 250 mm w zależności rodzaju i przeznaczenia budynku. Izolacja to: wełna szklana/skalna, folia paraizolacyjna. Ściany:  drewniana  konstrukcja szkieletowa, płyta wewnętrzna biała obustronnie laminowana, zewnątrz blachotrapez, panel elewacyjny drewnopodobny lub inne.

Tak, są okna i rolety, w standardzie dwuszybowe (wymiary wg. projektu), w standardzie roleta mechaniczna lub elektryczna (w zależności od wielkości okna ).

W standardzie jest także wentylacja grawitacyjna, mechaniczna na prośbę klienta.

Rynny są schowane w konstrukcji wewnętrznej – narożnej budynku.

Tak, jest możliwość zainstalowania systemu domu inteligentnego-pasywnego, alarm, fotowoltaika plus szambo ekologiczne, itp.

Verified by MonsterInsights