O NAS

POLSKI KAPITAŁ
I TECHNOLOGIA

POLKON S.A. jest polską firmą produkcyjną ze 100% polskim kapitałem, własną technologią i kilkudziesięcioletnim doświadczeniem całego zespołu.  Firma jest producentem modułowych budynków parterowych jak i piętrowych do kilku kondygnacji. Nasza technologia opiera się na solidnej i stabilnej konstrukcji stalowej, dająca komfort użytkowania nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych. Wprowadzone innowacje technologiczne na etapie produkcji zapewniają wysoką jakość budynków oraz zastosowane ekologiczne materiały budowlane. Dbamy o jak najwyższą jakość produktów, komfort i zdrowie naszych klientów.

Mamy na swoim koncie udział w projektach, takich jak: Porsche Leipzig, Lotnisko Monachium terminal 2, Fabryka Nestle Schwerin, BASF Ludwigshafen, Porsche Weizach. Kiedy mowa o obiektach mieszkalnych wyróżnić można naszą najnowszą realizację – całoroczny dom modułowy o powierzchni 200 m². To prawdziwa rewolucja w zakresie budownictwa  energooszczędnych domów modułowych. W POLKON zaczęliśmy spełnianie tych marzeń już teraz, oferując innowacyjne domy modułowe wraz z wyposażeniem i instalacjami.

POLKON S.A.

Obejrzyj film o naszej firmie

OBSŁUGUJEMY KLIENTÓW
NA CAŁYCH ŚWIECIE

Obecność firmy POLKON S.A. na rynku budownictwa modułowego, tylko uświadamia, że zaufało nam setki klientów, a polska jakość doceniana jest w każdej szerokości geograficznej na świecie.

350

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW W POLKON S.A.

360

ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW MODUŁOWEGO BUDOWNICTWA

250

DOSTARCZONYCH BUDYNKÓW NA ŚWIECIE
Verified by MonsterInsights