TECHNOLOGIA I PRODUKCJA

POLSKA TECHNOLOGIA

Budynki modułowe POLKON są odznaczone certyfikatem jakości ISO 9001, jak również posiadamy certyfikaty spawalnicze, które są wymagane do wystawienia znaku „CE”. Konstrukcje sporządzane są w warunkach fabrycznych z wykorzystaniem obliczeń statyczno-wytrzymałościowych, zgodnych z normami Unii Europejskiej. Czas produkcji jest zaskakująco krótki, ponieważ wynosi z reguły od 3 do 5 miesięcy. W przypadku większych inwestycji takich jak np. żłobki przedszkola, szkoły, domy wielorodzinne, inwestycja trwa od 8 do 16 miesięcy.

Jako doświadczony producent budynków modułowych doskonale rozumiemy, jak różne mogą być potrzeby przedsiębiorców. Dlatego każdy projekt traktujemy indywidualnie. Technologia budownictwa modułowego pozwala bowiem na tworzenie obiektów niestandardowych, a także ich rozbudowę czy modyfikację oraz piętrowanie. Dlatego moduły w naszym wykonaniu spełniają nawet najbardziej wyśrubowane wymagania.

WYSOKA JAKOŚĆ
DOŚWIADCZENIE

Oprócz konstrukcji, istotne jest również wnętrze i wyposażenie. Zatem proponujemy obiekty modułowe pod klucz, wyposażone w niezbędne instalacje, urządzenia grzewcze, gniazdka elektryczne i systemy oświetleniowe. W sanitariatach ulokowane są nowoczesne i certyfikowane urządzenia sanitarne. Na życzenie klienta możemy również wyposażyć pomieszczenia w meble pod wymiar oraz całe wyposażenie jak i ekskluzywne dekoracje, tak aby klient poczuł się od razu jak u siebie w domu.

Verified by MonsterInsights