Kontenery - krótka realizacja, niskie koszty, energooszczędność, możliwość łączenia, modyfikacji - to tylko niektóre zalety modułów.

Gotowe kontenery na sprzedaż to przede wszystkim kontenery biurowe, kontenery magazynowe, kontenery socjalne i sanitarne, a także stróżówki. Konstrukcje te doskonale sprawdzają się w roli tymczasowych obiektów budowlanych na placach budowy. Jednakże, budowle modułowe spełniają różnorakie role, a możliwości zastosowania są niezwykle szerokie.

Jak powstają kontenery firmy POLKON? Kontenery modułowe to budowle prefabrykowane. Tak sporządzone elementy są perfekcyjnie wykończone. Gotowe moduły są kolejno łączone, co pozwala na tworzenie różnorodnych budowli, w pełni dostosowanych do potrzeb. W dodatku czas montażu zwykle nie przekracza kilku dni. Dlatego jest to doskonałe rozwiązanie nawet w sytuacji, gdy dodatkowe pomieszczenia są potrzebne od zaraz. W takim wypadku można zlecić wykonanie kontenera na specjalne zamówienie bądź dokonać zakupu gotowego modułu. Ze względu na błyskawiczną realizację, to ostatnie rozwiązanie jest częstym wyborem, na przykład, gdy chodzi o zaopatrzenie placów budowy.

Kontenery na sprzedaż pełnią przede wszystkim rolę funkcjonalną. Konstrukcje modułowe można w pełni dostosować względem potrzeb. W POLKON proponujemy kontenery z dostosowaną izolacją, otworami okiennymi, drzwiami, instalacjami. Odpowiednio przeprowadzone instalacje elektryczne i wodne umożliwiają aranżację funkcjonalnych kontenerów sanitarnych. Wymiary gotowych kontenerów modułowych są zazwyczaj określone z góry i dostosowane względem potrzeb. Na podkreślenie zasługuje fakt, że nasze kontenery są objęte gwarancją niezawodności. Co więcej, oprócz podstawowego wyposażenia modułów możliwe jest ich dodatkowe doposażenie i rozbudowa segmentów. Proponujemy następujące kontenery na sprzedaż:

  • kontenery biurowe – powierzchnia użytkowa tych kontenerów wynosi zazwyczaj 15 m². Elementem budowli są drzwi zewnętrzne i okno biurowe. Zadbaliśmy również o wyposażenie, odpowiednie dla wnętrz biurowych. Mianowicie, w zestawie znajdują się dwie podwójne oprawy rastrowe na świetlówki, przeznaczone do pomieszczeń biurowych. Oprócz tego w kontenerze dostępny jest grzejnik 2000W, dlatego użytkowanie jest szczególnie komfortowe. Elementem zestawu są także dwa gniazda 230V, co umożliwia stosowanie urządzeń biurowych. Co ważne, kontenery biurowe mogą stanowić element większej całości!

  • kontenery socjalne – w tym pomieszczeniach można zaaranżować przestrzeń dla kadry. Zazwyczaj jest to szatnia bądź stołówka samoobsługowa. Dzięki zastosowaniu grzejnika elektrycznego o mocy 2000 W zapewnione są dogodne warunki wypoczynku. W dodatku przeprowadzona jest pełna instalacja elektryczna. Oczywiście, elementem konstrukcji jest także otwór okienny PCV oraz drzwi.

  • kontenery sanitarne – mogą z powodzeniem zastąpić typowe pomieszczenia sanitarne. Dlaczego? Ponieważ kontenery sanitarne firmy POLKON są w pełni wyposażone. Stosujemy certyfikowane urządzenia sanitarne, spełniające wszelkie normy bezpieczeństwa. W ten sposób można zapewnić dogodne warunki na placach budowy, ale również w innych miejscach, na przykład w przestrzeni miejskiej. Tym samym, sanitariaty Polkon mogą spełniać rolę tymczasową, jak i trwałą – zależnie od potrzeb.

  • kontenery magazynowe – gdy chodzi o przestrzeń do magazynowania kontenery są najlepszym pomysłem. Dlaczego? Koszt zakupu kontenera jest niewielki, a warunki odpowiednie. W dodatku bezproblemowy jest sam transport, co ma ogromne znaczenie. Z użyciem kontenerów magazynowych, przechowane mogą być towary o wadze nawet do 10 ton.

Ile kosztują kontenery modułowe i czy dostępne są gotowe moduły na sprzedaż? Koszt jest niewielki, natomiast czas realizacji niezwykle krótki. Kontenery POLKON są objęte gwarancją niezawodności. Warto więc skontaktować się z naszym działem sprzedaży, by zakupić kontenery modułowe przygotowane do użytkowania.

  • biurowe
  • sanitarne
  • socjalne
  • socjalno-biurowe
  • handlowe
  • budowlane
Verified by MonsterInsights