PROJEKTOWANIE

NOWOCZESNE
ROZWIĄZANIA

Nowa technologia budownictwa w POLKON odznacza się głównie innowacyjnością, m.in. doskonałe parametry izolacji cieplnej, ekologiczne materiały, mocna i stabilna konstrukcja o wysokiej odporności na warunki atmosferyczne. Gdy chodzi o systemy grzewcze i oświetleniowe, proponujemy rozwiązania LED jak i funkcję inteligentnego domu.  Ciekawym pomysłem są chociażby panele na podczerwień – ogrzewając wnętrze pomieszczeń. Kolejnym udogodnieniem są inteligentne systemy elektryczne i elektromechaniczne ze zdalnym sterowaniem. Konstrukcja stalowa wyróżnia się niebagatelną trwałością, dlatego budynki modułowe mogą być transportowane w dowolne miejsce na świecie, a konstrukcja bez problemu utrzymuje panele słoneczne. Gdy chodzi o fasadę, możliwości jest wiele. Z reguły zastosowanie znajdują fasady wentylowane takie jak: płyty HPL, ALUCOBOND®, panele drewniane lub drewnopodobne, fasady FOX oraz VOX.

ARANŻACJA WNĘTRZA

Nasze biuro architektoniczne jest do dyspozycji klienta w zakresie aranżacji wnętrz. Wszelkie aranżacje wnętrz są indywidualnie dopasowane do budżetu klienta, a dzięki nowoczesnym programom oraz doświadczonej kadry pracowniczej, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego klienta. Nasze biuro architektoniczne jest na bieżąco z trendami rynku międzynarodowego w sektorze budownictwa i architektury wnętrz.

MOBILNOŚĆ BUDYNKÓW

Nasze budynki modułowe tworzymy z myślą o ludziach prowadzących nowoczesny styl życia również z myślą o podróżnikach. Modułowy dom, który można zabrać wszędzie – nad morze, w góry, czy nad jezioro. Wypoczynek w komfortowych, domowych warunkach nie ma sobie równych. Dlatego tę propozycję polecamy również inwestorom, zwłaszcza gdy chodzi o budowę ośrodków wypoczynkowych. Domy modułowe można umiejscowić na dowolnym podłożu, także tym piaszczystym czy kamienistym. Ponadto domy modułowe można stawiać do 70m2, które nie wymagają pozwolenia na budowę. Obiekty krótkoterminowe do 3  miesięcy nie wymagają żadnych prac dodatkowych związanych z gruntem jak i pozwoleniami.

PAKOWANIE I TRANSPORT MODUŁÓW POLKON

Verified by MonsterInsights